ČO PONÚKAME

JBL PartyBox Encore

Funkcie

  • Úžasný zvuk JBL Original Pro Sound
  • Svetelná šou, ktorá sa synchronizuje s rytmom
  • 10 hodín prehrávania
  • Odolnosť voči striekajúcej vode triedy IPX4
  • Digitálny bezdrôtový mikrofón
  • Spárovanie s reproduktormi pre ešte silnejší zvuk
  • Aplikácia PartyBox
  • Prehrávanie rôznych zdrojov

Úžasný zvuk JBL Original Pro Sound

Nič neprekoná úžasný zvuk JBL Original Pro Sound s hlbokými basmi.

Svetelná šou, ktorá sa synchronizuje s rytmom

Svetelná šou PartyBox od JBL rozžiari vašu párty pomocou kruhových a klubových svetiel a rockových stroboskopických efektov, ktoré sa synchronizujú s rytmom vašej hudby pre úžasne pohlcujúci audiovizuálny zážitok.

10 hodín prehrávania

Naštartujte párty celý deň alebo celú noc. Vďaka 10 hodinám prehrávania a vstavanej nabíjateľnej batérii bude rytmus pokračovať (a ďalej)!

Odolnosť voči striekajúcej vode triedy IPX4

Od tanca na pláži po karaoke pri bazéne, JBL PartyBox Encore je odolný voči striekajúcej vode triedy IPX4, takže sa už nemusíte báť toho, že večierok bude veľmi mokrý a divoký.

Digitálny bezdrôtový mikrofón

Vstúpte do svetla reflektorov. JBL PartyBox Encore obsahuje jeden prémiový digitálny bezdrôtový mikrofón zo zinkovej zliatiny dokonale optimalizovaný pre karaoke. Je vybavený kanálovým dizajnom s nízkou latenciou spolu s nastaviteľnými basmi, ozvenou a výškami, aby obohatil vokálne výkony každého, kto chce spievať. Digitálny bezdrôtový mikrofón je dokonca dodávaný s vymeniteľnými AA batériami, takže môžete mať párty celý deň a baviť sa celú noc.

Spárujte svoje reproduktory pre ešte silnejší zvuk

Jeden JBL PartyBox nestačí? Spárujte dva reproduktory pomocou kábla alebo bezdrôtovej pomocou technológie od True Wireless Stereo (TWS), aby ste dosiahli ešte väčší a odvážnejší zvuk.

Aplikácia PartyBox

Aplikácia JBL PartyBox uľahčuje viac ako kedykoľvek predtým ovládanie hudby, aktualizáciu nastavení a prispôsobenie farieb a vzorov vašej svetelnej šou pre dokonalú atmosféru večierka.

Prehrávanie rôznych zdrojov

Streamujte svoje melódie bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth, pripojte USB kľúč alebo pripojte pomocou kábla prídavného vstupu (AUX). JBL PartyBox Encore ponúka maximálnu prispôsobivosť pre vašu hudbu.


JBL PartyBox 100

Popis

Prenosný Bluetooth reproduktor dodá nový rozmer každej zábave, nech už sa koná kdekoľvek a kedykoľvek. Predstavuje to pravé pre všetkých fanúšikov hudby a milovníkov divokých večierkov. Dunivé tóny obľúbených skladieb, sprevádzané žiarivými svetelnými efektmi ,sú neodmysliteľnou súčasťou každej párty. Vychutnajte si bleskurýchle streamovanie hudby z vášho smart zariadenia i prehrávanie z USB. Pokiaľ túžite po ešte lepšom a priestorovom zvuku, vyskúšajte bezdrôtové prepojenie viacerých reproduktorov naraz. Chcete zažiť poriadnu zábavu? Pripojte k reproduktoru mikrofón či gitaru a vyskúšajte si bláznivé karaoke. Batéria zvládne na jedno nabitie niekoľko hodín prevádzky, takže vo víre tanca môžete stráviť doslova celú noc.

Fantastická párty

Zorganizujte zábavu vo veľkom štýle. Tento reproduktor poriadne rozprúdi každý večierok. Prehrajte z USB váš obľúbený playlist alebo ho prostredníctvom Bluetooth streamujte z vášho smartphonu.

Nekonečné možnosti

Láka vás karaoke? Pripojte k reproduktoru mikrofón alebo gitaru a zábava sa môže začať.

Svetelná show

Žiarivé svetelné efekty sa prispôsobia pulzujúcemu rytmu hudby. Váš večierok tak získa celkom nový rozmer.

Dlhá výdrž

Vďaka zabudovanej batérii zariadenie vydrží na jedno nabitie pracovať po celú noc.

Vstúpte do sveta hudby

Obklopte sa zvukom zo všetkých strán. S využitím technológie True Wireless Stereo môžete jednoducho prepojiť naraz viacero reproduktorov.


JBL PartyBox 310

Neuveriteľný zvuk JBL s oslnivou svetelnou show.

Ohromný zvuk, oslňujúce svetlá a neuveriteľný výkon oddeľujú tento reproduktor od davu. Reproduktor JBL PartyBox 310 zabalí celú párty do prenosného, zvukového zariadenia odolného voči striekajúcej vode tak, ako žiadne iné. Odhaľte svoje obľúbené zoznamy prehrávania kdekoľvek, od stretnutí doma až po tanečné večierky na pláži. Prineste veľké párty vibrácie s 240 W zvuku JBL Pro Sound a synchronizovanou svetelnou show, ktoré dráždia rytmus. Pripojte ho k elektrine a zabávajte sa celú noc, alebo presuňte na kolieskach reproduktor k táboráku a využite jeho pôsobivú 18-hodinovú výdrž batérie. Zorganizujte párty pomocou reproduktora JBL PartyBox 310.

Funkcie

- Výkonný zvuk JBL Pro Sound
- Rozžiarte noc
- Nechaj párty bežať
- Vezmite ho kamkoľvek. Párty všade!
- Odolnosť voči striekajúcej vode
- Buďte hluční. NAOZAJ hluční.
- Zvukové efekty spustia párty
- DJ v tme
- Je to všetko v aplikácii
- Zaujmite s vynikajúcim zvukom
- Spievajte sólo - alebo duet - so vstavaným režimom karaoke
- Streamujte svoje melódie, podľa seba
- Kliknite na položku "Play" v zoznamoch prehrávania
- Cítite elektrinu


Výkonný zvuk JBL Pro Sound

Okolo bloku a spravte svoju párty hlasnou prostredníctvom 240 W ohromného zvuku JBL Pro Sound. Spievajte, rapujte, brnkajte si — potom zosilnite basy a sledujte, ako tanečný parket ožíva.


Rozžiarte noc

Očarte dav oslňujúcou, dynamickou svetelnou show, ktorá tancuje do rytmu. Vďaka jemne pulzujúcim a silným stroboskopickým efektom, máte nastavenie pre každú vibráciu.


Nechajte párty bežať*

Prejdite od začiatočného aktu až ďaleko za východ slnka s 18 hodinami výdrže batérie s hudbou. Chcete dlhšiu párty? Stačí pripojiť JBL PartyBox 310 do zásuvky a pretancovať víkend.

Vezmite ho kamkoľvek. Párty všade!

Kto hovorí, že iba kluby majú veľký zvuk? Vďaka teleskopickej rukoväti a vstavaným kolieskam s hladkým kĺzaním môžete vziať párty z vašej terasy do parku - a všade medzi tým.Odolnosť voči striekajúcej vode

Zoberte ho od tanečnej párty zo záhrady za domom po oslavu pri bazéne. Vytvorený s ochranou proti striekajúcej vode triedy IPX4, udržiava reproduktor JBL PartyBox 310 hudbu hrať — či už počas dažďa alebo slnečného dňa.

Buďte hluční. NAOZAJ hluční.

Pripojte kompatibilné reproduktory bezdrôtovo prostredníctvom TWS (True Wireless Stereo pomocou Bluetooth pripojenia až k 2 párty reproduktorom) alebo káblovo prostredníctvom jedného AUX výstupu k druhému.

Zvukové efekty spustia párty

Vychutnajte si ešte viac zábavy s párty zvukovými efektmi, ktoré nemožno ignorovať. Vyberte si podtlakovú trúbu, potlesk — dokonca aj "hučanie" — aby mohli vaši hostia povzbudzovať a spolu sa smiať.

DJ v tme

Párty nekončí, keď slnko zapadá. Ovládací panel na reproduktore JBL PartyBox 310 má vhodné vstavané podsvietenie, ktoré sa aktivuje v tme. Budete môcť udržiavať melódie v chode, bez potreby baterky.

Je to všetko v aplikácii

Od DJ stánku až po chill-out oblasť pod stromami, ovládajte svoj večierok z telefónu pomocou aplikácie PartyBox. Prepínajte skladby, upravujte svetelnú show, ovládajte funkcie karaoke a ďalšie, všetko iba pomocou niekoľkých klepnutí a potiahnutí prstom.

Postavte sa. S vynikajúcim zvukom

Dosiahnite večierok - doslova. JBL PartyBox 310 je kompatibilný s väčšinou stojanov pre reprodukt,ory takže ho môžete zdvihnúť zo zeme pre lepšiu viditeľnosť a ešte lepší zvuk. (Stojan na reproduktor nie je súčasťou príslušenstva).

Spievajte sólo — alebo duet — so vstavaným režimom karaoke

Je váš čas zažiariť. Duálne mikrofónové a gitarové vstupy premieňajú akúkoľvek párty na karaoke párty, zatiaľ čo vstavané vokálne ladenie robí váš hlas úžasne zladeným.

Streamujte svoje melódie, podľa seba

Skladby. Zoznamy prehrávania. DJ mixy. Hrajte, čo chcete, kedykoľvek chcete, zo svojho smartfónu alebo iného zariadenia s podporou Bluetooth. Všetko, čo potrebujete, je hudba - a túžba hrať ju nahlas.

Kliknite na položku "Play" v zoznamoch prehrávania

Počúvajte svoje obľúbené skladby bez požiadania. Stačí len vložiť zoznam prehrávania na USB kľúč a zapojiť ho do vstavaného USB portu, aby ste si bez námahy mohli prehrávať melódie, ktoré máte radi.

Cítite elektrinu

Od zadného dvora až po sklad, reproduktor PartyBox 310 sa pripojí všade, kde máte elektrickú zásuvku. Beriete si párty na cestu? Zaveste ho na svoje auto, karaván alebo párty autobus, aby ste udržiavali vibrácie tak dlho, pokiaľ váš dav dokáže vydržať tancovať.

* 18 hodinová výdrž batérie je iba informatívneho charakteru a údaj sa môže líšiť v závislosti na hudobnom obsahu a starnutí batérie po mnohých cykloch nabíjania a vybíjania. Je to dosiahnuteľné pri vypnutej svetelnej šou, úrovni hlasitosti 18 a zdroja streamovania Bluetooth.


Behringer XENYX X1622USB

Behringer XENYX X 1622 USB

Analogový mixpult s 4 mono vstupmi, s 3-pásmovým EQ, param. stredy + low cut filter.Daľej obsahuje 4 stereo vstupy 4-pásm. EQ, 2 stereo výstupy, 4 x insert, 1 x AUX prepínateľný PRE/POST, 1 x AUX, phantom. Premium 16-vstupý 2/2-Bus mixpult s XENYX mikrofónovými predzosilňovačmi, British equalizéry, 24-bit multi-FX procesor, USB/Audio interface a kompaktná energyXT2.5 BEHRINGER edícia hudobno-produkčného softvéru.

Behringer XENYX X1622USB - je 16-kanálový mixážny pult s USB rozhraním a DSP jednotkou. Za pomoci tohto menšieho mixážneho pultu môžete ľahko zo svojho počítača urobiť kompletné domáce štúdio.

XENYX X1622USB ponúka 4 mikrofónne predzosilňovače XENYX, ktorých kvality sú preverené mnohými predchádzajúcimi mixážnymi pultami XENYX. Vyznačujú sa veľmi nízkym šumom a veľkým headroomom s dynamickým rozsahom až 130dB. Lepšie mikrofónne predzosilňovače nenájdete v žiadnom mixážnom pulte v podobnej cenovej relácii.

Zabudovaný ekvalizér britského typu napodobňuje zvuk starých mixážnych konzol z 60. a 70. rokov, ktorých muzikálnosť je vysoko cenená dodnes. Vďaka tomuto ekvalizéry akékoľvek úpravy nenarušujú pôvodný charakter zvuku - napr pri stiahnutí výšok nie je výsledný zvuk "pod dekou" alebo pridanie nižších frekvencií neznamená znečítateľnenie basov a zastretie zvyšku frekvenčného spektra.

Jedným z najdôležitejších efektov vôbec je dnes bezpochyby kompresor. Na mixážnom pulte XENYX X1622USB nájdeme hneď 4 nezávislé kompresory, a to na mono vstupoch. Keďže je ale ovládanie kompresora záležitosťou pre skúsených profesionálov, firma Behringer ho zjednodušila na jediný potenciometer. Veľmi ľahko tak navolíte vhodnú mieru kompresie pre ľubovoľné nástroje alebo spevy.

Na mixážnom pulte nájdeme aj 24-bitovú DSP efektovú jednotku s 16 editovateľnými presetmi. K dispozícii sú efekty typu reverb, chorus, flanger, delay, pitch Shifter a ich kombinácie. Pre presné nastavenie tempa slúži tlačidlo Tap Tempo.

Model X1622USB nemá v názve skratku USB len tak nadarmo: je vybavený USB rozhraním, vďaka ktorému môžete nahrávať signál do počítača a taktiež posielať signál z počítača do mixážneho pultu. Súčasťou balenia je aj veľké množstvo softvérov, vrátane Audacity, celého radu programov pre podcasting, viac ako 100 virtuálnych nástrojov a 50 efektových pluginov.

Samozrejmosťou sú linkové vstupy opatrené britským ekvalizérom, dvojicu viacúčelových Stereo Aux Return vstupov, 2 Aux sendy, dve podskupiny s pokročilým routovaním, 60mm fadery, slúchadlový výstup a v neposlednom rade "Planet Earth" zdroj, ktorý vám dovolí mixážny pult používať kdekoľvek na svete.